تایسیز پرواز پارسیان

021-49193000


شهربازی فراری ورلد در ابوظبی


تاریخ انتشار :27 شهریور 1397

دنیای فراری 

وقتی نامی از امارات به میان می آید ذهن بیشتر گردشگران به طرف دبی و دیدنی های آن کشیده می شود در صورتی که شهر ابوظبی نیز مملو از جاذبه های متنوع و دیدنی است که برخی از آن ها به لطف سرمایه گذاری های کلان در دنیا بسیار مشهور می باشند . این شهر در فاصله 90 دقیقه ای دبی واقع شده و گردشگران تور دبی به راحتی و با صرف زمان می توانند به ابوظبی سفر کنند .

این پارک ابوظبی در جزیره ی یاس در طرف شمال شرقی سرزمین ابوظبی قرار گرفته است. با اتومبیل از فرودگاه بین المللی ابوظبی، ۱۰ دقیقه طول می کشد. از شهر ابوظبی ۳۰ دقیقه، و ۵۰ دقیقه از دبی مارینا فاصله دارد.

شرکت فراری بزرگترین پارک تفریحی جهان را در ابوظبی امارات برای دوستداران اتومبیل‌های‌ مدرن و جذب مشتری های جدیدبخصوص برای ثروتمندان عرب، افتتاح کرده است.

شهربازی فراری ورلد در ابوظبی مکان گسترده ای است که در آن  پر از هیجان و سرعت وتنوع میباشد . در دنیای فراری می توان همراه با اطرافیان تا ساعت ها سرگرم بود و روزی بیادماندنی راه تجربه کرد. در این مکان برای ساختن یکی از مجهز ترین شهربازی های دنیا از خلاقیت ها ، نوآوری ها و فناوری های مدرن استفاده شده و برای طراحی وسایل سرگرمی متنوع آن از انواع خودروهای آلبالویی فراری الهام گرفته شده است . در پارک فراری علاوه بر سواری های تفریحی ، به منظور آسایش و راحتی مراجعه کنندگان امکانات رفاهی دیگری نیز تعبیه شده که از جمله ان ها می توان به 5 رستوران و کافه ، پارکینگ ، دستگاه های خودپرداز ، فروشگاه ، نمازخانه ، کمد و بخش کرایه کالسکه اشاره کرد .

سقف قرمز و براق پارک فراری، که از نمایه ی منحنی دوگانه و کلاسیک بدنه ی فراری جی تی الهام گرفته است ۲۰۰۰۰۰m2 است که بزرگترین لوگوی فِراری را در بر دارد. فضای داخلی که در دسترس عموم است ۸۶۰۰۰ به اندازه ای بزرگ است که مینوان گفت  هفت زمین فوتبال در آن جای می گیرد.

پارک  فِراری ابوظبی بیش از ۲۰ سواری و جاذبه دارد که به گونه ای طراحی شده اند که مخاطبان گسترده در سنین مختلف را سرگرم می کند. از سریع ترین ترن هوایی در جهان گرفته تا پیشرفته ترین شبیه سازهای مسابقات سرعتی را می توان در اینجا یافت و از تجارب فراموش نشدنی در آن لذت برد.