تایسیز پرواز پارسیان

021-49193000


مراکز خرید کیف


تاریخ انتشار :12 اردیبهشت 1397

مراکز خرید کی یف:

فروشگاه مواد غذایی بیلا:

در خیابان خرشاتیک که در مرکز شهر می باشد واقع شده است که در آن می توان انواع مواد غذایی از قبیل گوشت ،سوسیس ،حبوبات و .... را تهیه کرد .

بازار بزرگ مسکوسکی :

انواع مختلف کالا  از کیف و کفش گرفته تا مواد خوراکی در این بازار پیدا می شود قیمت های این بازار مناسب و 20% تا 40% در صد ارزانتر از فروشگاه های دیگر است .

بازار آشان کیف:

از بزرگترین بازارهای مواد غذایی درکیف است و به خاطر این که همه نوع کالایی در آن پیدا می شود مشهور است .قیمت کالاهای این بازار حداقل 10% از جاهای دیگر ارزان تر است .

بازار بزرگ واگزال:

انواع وسایل شکار را می توان در این بازار خریداری کرد .لباس های شکار و چوب ماهی گیری بیشترین طرفدار را در بین خریداران دارد .

مرکز خرید اوشن پلازا:

از مراکز خرید کی یف می باشد با معماری داخلی و خارجی زیبا که برند ها ی معتبری مانند پوما ،منگو و .... را با قیمتی مناسب می توان از آن جا تهیه کرد.

مرکز خرید گالیور:

از بهترین مراکز خرید کی یف است که می توان کالاهایی مثل لباس شب،زیور آلات و برند هایی مانند زارا ،مانگو و ..... رابا قیمت هایی متوسط تا بالا خریداری کرد.

مرکز خرید سیتی سنتر:

از بزرگترین مراکز خرید کی یف است که مساحت آن 1500 متر مربع و بیش از 40 فروشگاه و بوتیک دارد .

مرکز خرید گلوبوس:

از جالبترین پروژه های معماری می باشد .مرکز خریدی است مدرن و به روز که بسیار وسیع است و همه ی برند های مورد نظر را می توان از آن جا تهیه کرد .

مرکز خرید متروگراد:

جزو بزرگترین مراکز تفریحی و خرید کی یف به شمار می رود که انواع رستوران ها ،فست فود و ...... در این سالن وجود دارد .