تایسیز پرواز پارسیان

021-49193000


معرفی هتل در مالزی


تاریخ انتشار :18 دی 1397

هتل پولمن Pullman

برای رزرو یک هتل لوکس و بزرگ در مالزی به شما هتل پولمن را پیشنهاد می کنیم. هتل 5 ستاره پولمن واقع در مرکز شهر کوالالامپور، دارای استخر آب گرم و باشگاه تناسب اندام، انواع غذاهای محلی و بین المللی و... می باشد. لازم به ذکر است که این هتل حتی برای معلولین نیز اتاق های ویژه ای دارد. همچنین این هتل دارای 6 رستوران متنوع است.

 

 

 

ویلا سامادهی Villa Samadhi

هتلی ویلایی با نمای چوب آسیایی و سقف کاه گلی که یک فضای سنتی و در عین حال مدرن را ایجاد کرده است و با وجود گل گیاه فراوان حس طراوت و تازگی را به میهمانان می بخشد.


 

 

ماندارین اوریینتال Mandarin Oriental

هتل لوکس ماندارین اورینتال یکی از هتل های محبوب کوالالامپور است که دارای امکانات فوق العاده ویژه از جمله وجود 5 رستوران، متصل به مرکز خرید KLCC و پارک مرکزی کوالالامپور می باشد.

  


هتل نووتل Novotel

این هتل که واقع در جوار برج های دوقلو پتروناس و شاپینگ سنتر bukit bintang است، شامل 295 اتاق است و هرکدام دارای تجهیزات ویژه ای می باشند. از مزایای هتل نووتل می توان به نزدیک بودن آن به مرکز شهر و مراکز خرید، پارکینگ، وای فای رایگان، ارائه سرویس مجزا در هر اتاق اشاره نمود.

 


 

 

هتل رامادا پتالینگ جایا

این هتل واقع در کنار بزرگراه فدرال کوالالامپور که حدود 15 دقیقه تا مرکز شهر فاصله دارد، شامل امکاناتی نظیر باشگاه تناسب اندام و فروشگاه های متعدد در  هتل می باشد.

 


از اینکه تجربه خود را از هتل های کوالالامپور با ما به اشتراک بگذارید سپاسگذاریم..