تایسیز پرواز پارسیان

021-49193000


4 مکان عجیب در مالزی که شما را متحیر می کند!!


تاریخ انتشار :15 دی 1397

4 مکان عجیب در مالزی که شما را متحیر می کند!!

در این مطلب به معرفی چند مکان بسیار شگفت انگیز می پردازیم که در سفر به کوالالامپور شما بی شک به دیدن آن ها خواهید رفت...

 

1.غاری با قدمت 400.000.000 سال!

غار باتو با 400 متر ارتفاع علاوه بر اسرار آمیز بودنش یک معبد معروف مذهبی به شمار می آید و بصورت روزانه دارای تعداد زیادی بازدید کننده می باشد، شما در ورودی این غار مجسمه بودا را می بینید و پس از طی 272پله به غار می رسید.


این غار در گذشته مکانی امن و مخفیگاهی برای بومیان بوده است که در قرن 19 توسط یک شخص بریتانیایی کشف شده است.2.تپه ی رویایی!

تپه گنتینگ هایلَند، پر شده از انواع سورپرایز ها و برنامه های سرگرم کننده که برای شما تجربه ای به یادماندنی فراهم می نماید.


شاید باورش عجیب باشد که دسترسی به این تپه از هرچیزی آسان تر است، زیرا اتوبوس های ویژه ای به منظور راحتی بازدیدکنندگان از این مکان دیدنی از تمامی نقاط شهر به این تپه تدارک دیده شده اند.

 


3.مسجد شیشه ای!

مسجدی با تکنولوژی پیشرفته و مجهز به وای فای در کوالا ترانگانو! این مسجد که در ساخت آن بیشتر از شیشه بکار برده شده است به مسجد کریستال شناخته می شود و دارای ظرفیت 25 هزار نمازگزار می باشد.

 


4. سرزمین عجایب ماینز

مجموعه ی تفریحی ماینز یک مکان جذاب دارای یک دریاچه مصنوعی، امن و مناسب برای تفریحات خانوادگی برای شما جذابیت به همراه دارد.