تایسیز پرواز پارسیان

021-49193000


8 رستوران عجیب در جهان


تاریخ انتشار :7 شهریور 1397

عجیب ترین رستوران های دنیا

 

 

در این جا چند رستوران را به شما معرفی می کنیم که گردشگران تمام دنیا به خاطر عجیب و غریب بودن‌شان به آنها سر می زنند. رستوران هایی که به خاطر خاص بودنشان  تبدیل به جاذبه گردشگری شده اند!

 

1.      رستوران تخم مرغی :

این رستوران عجیب تخم مرغی که نام اصلی آن “لذت” است، در چین قرار دارد . ناز در داخل رستوران اتاقکهایی به شکل تخم مرغ وجود داشته که افراد برای صرف غذای خود به داخل آنها رفته و درب را نیز می توانند ببندند. ا

مشتریان این رستوران برای سفارش و صرف غذایشان بر روی صندلی هایی به شکل توالت فرنگی می نشینند. 

2.      رستوران لانه گنجشک :

رستوران “لانه گنجشک” در تفریحگاه “سونیفا کری” در کشور تایلند می باشد . درحال حاضر  این رستوران  یکی از زیباترین رستوارن دنیا  به شمار می رود . در این رستوران هر یک از میزهای نهارخوری خود را بر روی ارتفاع و محلی که شبیه به لانه گنجشک است و در وسط درختان قرار دارد، ساخته است. در واقع مشتریان در دل درختان و در ارتفاعاتی که در سوی دیگر آن نمایی زیبا از دریا دیده می شود، به خوردن غذای خود می پردازند. 

3.      رستوران تم هواپیمایی :

این رستوران هواپیمایی که برای مهمانی های به سبک هواپیمایی میباشد و یک مهمانی هواپیمایی می گیرند مناسب است ! لوکیشن این رستوران یک بوئینگ kc-27 پارک شده روی زمین است که در آن توسط مهمانداران خطوط هوایی پذیرایی خواهید شد،‌ هرچند وقت یك بار هم خلبان به وسیله میكروفن با شما صحبت خواهد كرد.

 4.       رستوران یخی :

رستوران قصر یخی در فنلاند قرار دارد که همچنین هتلی هم نام  آن هم به همین اسم در مجاورت آن قرار دارد. اگر سرمایی هستید توصیه میکنیم به این رستوران نروید چرا که دمای این رستوران بین ۵ تا ۱۰ درجه زیر صقر می رود. غذاهایی که در رستوران قصر یخی سرو می شود گرم است که همین موضوع به دلچسب کردن آن اضافه می کند. این رستوران هر ساله یا از اول ساخته می شود یا در بهترین حالت ترمیم می شود زیرا یخ ها در بهار و تابستان به میزان قابل توجهی آب می شوند.5.       رستوران دراکولا :

 این رستوران در بخارست واقع است و با تم خون از میهمانان پذیرایی میکند  . پیشخدمت این رستوران خود را به شکل بازیگر رومانیایی Petrica Moraru در نقش خون آشام در آورده و به ظاهر برای آنان خون سرو می کند و همچنین این با پوشیدن لباس پرستاری در حال ریختن قطره ای مثل ویتامین در ظرف غذای مشتریانش می باشد .

 

6.      رستوران  تم بیمارستانی :

این رستوران غیرمعمول و ناخوشایند که در سنگاپور وجود دارد اما به هر حال خیلی ها هستند که دوست دارند روی تخت بیمارستان غذا بخورند. دراین رستوران همه چیز به رنگ سفید است و غذا توسط پرستارها سرو می‌شود. سس غذا هم در داخل آمپول است توسط پزشك مربوطه (كه همان سرآشپز رستوران است) به غذا  اضافه می‌شود. شکل و شمایل غذاها هم به دل و روده بیشتر شبیه است تا غذا.


7.      رستوران در قبرستان

این رستوران خیلی که دقیقا در وسط قبرستان تاسیس شده است ، غذای مهمان ها روی میزهایی که در فاصله قبر مرده ها قرار دارد، سرو می شود. این رستوران بر روی زمین یک گورستان تاسیس شده است و مالک آن به جای برداشتن گورها، آنها را به عنوان دکور رستوران خود استفاده کرده است. البته، اطراف گورها با فنس های فلزی احاطه شده اند.

 

     8.    رستوران صورتی :

   نام این رستوران باربی می باشد  .حتما دخترها حتما عاشق این رستوران می شوندزیرا  از تم صورتی استفاده شده است و همه جای آن نشانه های زندگی باربی را در خود دارد.